- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Капацитет | 5 l |
| Брой програми | 30 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Печене, Пържене, Пара, Кисело мляко |
| Материал контейнер | Керамика |
| Височина | 24 cm |
| Ширина | 32.5 cm |
| Дължина | 44 cm |
| Тегло | 4.93 Kg |
| Мощност | 1900 W |
| Гаранция | 24 месеца |
| Color | Бял |
| Тип | Уред за бавно готвене, Уред за готвене под налягане, Уред за готвене с вакуум |