
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Черен |
| Капацитет | 5.7 l |
| Брой програми | 10 |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Височина | 32.3 cm |
| Ширина | 33.1 cm |
| Дължина | 33.5 cm |
| Мощност | 1200 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |