
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Запазване на топлината, Отложен старт, Готвене под налягане |
| Брой програми | 10 |
| Тип програми | Пара, Ориз, Кисело мляко |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Височина | 33.5 cm |
| Ширина | 35.5 cm |
| Дължина | 35.5 cm |
| Мощност | 1200 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |