- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Овлажнители |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Овлажнител |
| Функции | Свързване с мобилен телефон |
| Предимства | Овлажнява въздуха |
| Тип ароматен дифузер | С ултразвук |
| Ширина | 19.2 cm |
| Дължина | 24.5 cm |
| Тегло | 2 Kg |
| Капацитет | 6 L |
| Мощност | 26 W |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип овлажняване | Ултразвук |
| Капацитет на резервоара | 6 l |