- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Всякакви повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Височина | 22.5 cm |
| Дължина | 28.5 cm |
| Дълбочина | 14.5 cm |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Мощност | 1050 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.25 l |
| Време за затопляне | 3 min |
| Захранване | Мрежово |
| Гаранция | 24 месеца |