- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Alb |
| Utilizat pentru | Multi suprafete |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Inaltime | 22.5 cm |
| Lungime | 28.5 cm |
| Adancime | 14.5 cm |
| Lungime cablu | 3 m |
| Putere | 1050 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.25 l |
| Timp de incalzire | 3 min |
| Tip alimentare | Reţea |
| Garanție | 24 luni |