- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Бял, Черен |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Височина | 26 cm |
| Дължина | 25.4 cm |
| Дълбочина | 38 cm |
| Дължина на кабела | 4 m |
| Мощност | 1500 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1 l |
| Време за затопляне | 6.5 min |
| Налагане на парата | 3.2 bar |
| Гаранция | 24 месеца |