- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пасатори |
|
| Цвят | Бял, Оранжев |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Пасатор |
| Тип | Ръчен |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 200 W |
| Степен скорости | 2 |
| Височина | 37.5 cm |
| Дължина | 6.5 cm |
| Тегло | 0.72 Kg |
| Ширина | 6.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |