- -19,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пасатори |
|
| Цвят | Инокс/ Черен |
| Материал на купата | ABS |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер, Ръчен пасатор |
| Тип | Ръчен |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1200 W |
| Капацитет | 0.5 l |
| Степен скорости | 18 |
| Функции | Пасиране, Рязане, Разбиване |
| Ключови характеристики | Защита срещу прегряване |
| Височина | 21.5 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Тегло | 1.4 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |