- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Черен |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Отваряне на люк | Дясно |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Slim | Не |
| Енергиен клас | D |
| Функции | Отстраняване на петна |
| Програми за изпиране | Лесно гладене, Вълна/Деликатно пране, Бърза 15 мин |
| Брой програми за изпиране | 15 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 53 cm |
| Тегло | 57 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |