- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Защитни функции | Заключване на вратата |
| Технологии | ECO |
| Програми за изпиране | Памук |
| Брой програми за изпиране | 15 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 53 cm |
| Тегло | 56.5 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |