- -25,05 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет на зареждане | 8 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 80 dB |
| Slim | Не |
| Енергиен клас | Енергиен клас B от гама A+++ до D |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас B |
| Годишна енергийна консумация | 55 kWh |
| Функции | Отложен старт |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Времетраене таймер | 24 h |
| Нива на скорост при центрофугиране | 6 |
| Програми за изпиране | Памук |
| Брой програми за изпиране | 16 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Нива температура | 6 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 56.5 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |
| Гаранция | 60 месеца |