- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Плотове |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Керамика |
| Мощност | 3000 W |
| Функции | Таймер, Безопасен за деца, Автоматично изключване, Защита против прегряване |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн, Дигитален |
| Захранване | Мрежово |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Горно |
| Нива на мощност | 9 |
| Брой нагреватели | 2 |
| Брой зони за готвене | 2 |
| Голяма нагревателна зона | 1 |
| Малка нагревателна зона | 1 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1800 W |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1200 W |
| Височина | 5 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Дълбочина | 52 cm |
| Дължина на кабела | 1 м |
| Тегло | 4.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |