- -10,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Плотове |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Керамика |
| Мощност | 3 kW |
| Функции | Таймер |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Захранване | Мрежово |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Горно |
| Нива на мощност | 9 |
| Брой зони за готвене | 2 |
| Голяма нагревателна зона | 1 |
| Малка нагревателна зона | 1 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1.8 kW |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1.8 kW |
| Тип нагревателна зона | Диск |
| Ширина | 26 cm |
| Дълбочина | 49 cm |
| Тегло | 4.7 Kg |