- -30,68 €
- Изчерпано
Полуавтоматична пералня Adler
Качество от Полша
Малка и лесна за пренасяне
Мощност на мотора: 400 W
Максимална мощност на центрофугиране: 580 W
Вместимост: до 3 кг
Капацитет на центрогуфата: до 1 кг
Ниска консумация на енергия и вода
Включен дренажен маркуч
Високо качество на пране
Компактен размер
Захранване: 230V/ 50 Hz
Габаритни размери: 360х370х530 мм
Вътрешни размери: 320х330х260 мм
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Полуавтоматична пералня Adler
Качество от Полша
Малка и лесна за пренасяне
Мощност на мотора: 400 W
Максимална мощност на центрофугиране: 580 W
Вместимост: до 3 кг
Капацитет на центрогуфата: до 1 кг
Ниска консумация на енергия и вода
Включен дренажен маркуч
Високо качество на пране
Компактен размер
Захранване: 230V/ 50 Hz
Габаритни размери: 360х370х530 мм
Вътрешни размери: 320х330х260 мм
Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 3 Kg |
| Скорост на въртене | 400 rpm |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Ниво на шум при пране | 60 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас B от гама A до G |
| Годишна енергийна консумация | 102.1 kWh |
| Ефективност при пране | Клас B |
| Програми за изпиране | 1 |
| Брой програми за изпиране | 1 |
| Дълбочина | 37 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |