- -2,25 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Органайзер |
| Височина | 5.7 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 39.5 cm |
| Тегло | 0.34 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Органайзер за прибори |
| Тип монтиране | Свободностоящ |