- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Черен, Кафяв |
| Материал | Метал, Дърво |
| Височина | 81 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 50 cm |
| Брой нива | 3 |
| Тип продукт | Кухненска количка |
| Тип монтиране | Свободностоящ |