
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Силикон |
| Цвят | Сив |
| Материал | Силикон |
| Съдържание пакет | 1 x Подложка |
| Височина | 0.5 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Тегло | 0.166 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Подложка за кафе |