- -5,11 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Модел | Без принт |
| Цвят | Бял, Син |
| Тип продукт | Поставка за четка за зъби |
| Материал | Пластмаса, ABS |
| Съдържание пакет | 1 x държач за четка за зъби |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Височина | 12.7 cm |
| Ширина | 9 cm |
| Дължина | 9 cm |