
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Цвят | Сив, Инокс |
| Тип продукт | Поставка за четка за зъби |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Височина | 11.7 cm |
| Ширина | 9 cm |
| Дължина | 9 cm |
| Тегло | 0.259 Kg |