Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Покритие | Матова |
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Поставка за тоалетна хартия |
| Материал | Инокс |
| Съдържание пакет | 1 x Двойна поставка за тоалетна хартия |
| Тип монтиране | Самостоящ, Завинтване |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 13.7 cm |
| Дължина | 15.1 cm |
| Тегло | 1 Kg |
| Брой части | 3 |