- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Въртяща се поставка за подправки със стъклени бурканчета
Въртящата се поставка е поредното доказателство, че всяка кухня може да бъде организирана още по-добре и по-ефективно. Бурканчетата се затварят плътно, за да не се овлажни или промени аромата или вкуса на подправките. Те са прозрачни, за да може само с един поглед да следиш за оставащото количество.
Комплекта се състои от 16 стъклени бурканчета за подправки и масивна стойка. Съхранявайте на едно място най-често използваните в кулинарията подправки. Стойката е с въртящ механизъм, което и осигурява отлична функционалност. Със стилния си дизайн, стойката за подправки ще се впише във всяка кухня.
Техническо описание
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Тип продукт | Комплект съдове за подправки |
| Брой в комплекта | 16 |
| Предназначен за | Подправки |
| Материал | Стъкло |
| Функции | Въртяща поставка |
| Цвят | Черен |
| Височина | 18 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Диаметър | 16 cm |