- -17,90 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 112.3 cm |
| Ширина | 28.8 cm |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Дълбочина | 26 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка, Ръчна прахосмукачка, Прахосмукачка без торба |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 600 W |
| Дължина на кабела | 4.5 m |
| Мощност на почистване | 15 kPa |
| Капацитет | 0.8 l |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 75 dB |
| Гаранция | 24 месеца |