- -160,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 9.6 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Функции | Сензор против падане, Автоматично презареждане, Подвижни части, Сензор за прах, Сензор за наклон, Гласово разпознаване |
| Тегло | 2.7 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA 12 |
| Технологии | Гласови контрол |
| Мощност | 4000Pa |
| Мощност на почистване | 4000Pa |
| Автономия на акумулатора до | 250 min |
| Работен обхват | 300 м² |
| Ниво на шум | 68 dB |
| Гаранция | 24 месеца |