
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 9.3 cm |
| Ширина | 32.5 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Автоматично презареждане, Автоматично почистване, Гласово разпознаване |
| Дълбочина | 32.5 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA 11 |
| Технологии | Навигация LiDAR |
| Мощност | 42 W |
| Автономия на акумулатора до | 120 min |
| Капацитет | 2.5 l |
| Smart | Да |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 55 dB |
| Гаранция | 24 месеца |