
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 39.1 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Сензор против падане, Автоматично почистване, Сензор против сблъскване, Wi-Fi, Програмируем, Защита против прегряване, Функция Турбо, Сензор за разположение на предметите в стаята, Гласово разпознаване |
| Тегло | 2.7 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA 11 |
| Технологии | Функция график, Филтър Hepa, Wet & Dry, Управление чрез приложение, Виртуална стена, App Control, Функция моп, Wi-Fi, Навигация LiDAR, Гласови контрол, Тиха, Сензори |
| Мощност | 50 W |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Мощност на почистване | 4000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 120 min |
| Капацитет | 520 ml |
| Работен обхват | 120 m2 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Ниво на шум | 75 dB |
| Гаранция | 24 месеца |