Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 26 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дълбочина | 2.4 cm |
| Тегло | 0.19 Kg |
| Тип почистване | Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Прозорци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за почистване на прозорци |