Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 10 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Сензор против падане, Сензор против сблъскване, Wi-Fi |
| Дълбочина | 35 cm |
| Тегло | 3.5 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Функция график, Управление чрез приложение, Лазерен сензор, Wi-Fi, Wet&Dry, Гласови контрол |
| Мощност | 50 W |
| Мощност на почистване | 3000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 190 min |
| Капацитет | 0.6 l |
| Работен обхват | 180 m2 |
| Ниво на шум | 56-70 dB |
| Гаранция | 24 месеца |