- -51,13 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 9.65 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дълбочина | 35.3 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Твърди повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 60 W |
| Мощност на почистване | 8000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 180 min |
| Капацитет | 2.7 l |
| Работен обхват | 260 m2 |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Гаранция | 24 месеца |