- -25,56 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Правостоящи съдомиялни |
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Цвят | Сребрист |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Брой програми | 7 |
| Употреба | Домашна |
| Материал външна част | Инокс |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Електронен |
| Slim | Не |
| Капацитет | 9 комплекта |
| Тип програми | Еко, Бърза, Интензивна, Нормална |
| Отложен старт | 3 h, 9 h, 6 h |
| Продължителност на ECO програмата | 3 h, 55 min |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 49 dB |
| Годишна енергийна консумация | 70 kWh |
| Консумация на вода/цикъл | 9 l |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Дължина на маркуча | 1.6 м |