- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Черен |
| Съдържание пакет | 1 x дистанционно управление, 1 х Захранващ кабел, 1 х Пречиствател на въздух, Филтър |
| Функции | Таймер, HEPA филтър, Автоматичен режим, Нощен режим, Wi-Fi, Сензор за качество на въздуха, Цветен дисплей, Автоматично изключване, Сензор за влажност, Дисплей със сензорно управление, Eлиминира неприятните миризми |
| Предназначен за | Пречистване, Йонизация |
| Тип филтър | HEPA |
| Ниво на шум | 30 dB, 63 dB |
| Максимална мощност | 50 W |
| Поток на въздух | 520 м³/н |
| Степен скорости | 5 |
| Тип контролен панел | Дигитален, Тъч скрийн |
| Препоръчителна площ на помещение | 62 м² |
| Височина | 59 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |