
IP67 прахо- и водоустойчив
На басейнa. В парка. JBL Boombox 3 е прахо и водоустойчив IP67, така че можете да носите своята тонколона навсякъде.
- Мощност на говорителите: 180 W
- Брой говорители 5
- Портове: 3.5 mm аудио жак
- Безжична
- Водоустойчива
- Прахоустойчиви
- Тип на свързване: Bluetooth
- Bluetooth версия: Bluetooth: 5.3
- Автономия на батерията: до 24 часа
- Време за зареждане: до 6.5 часа
- Контролер на звука: Да
- Честотна характеристика 40 Hz - 20 000 Hz
- IP рейтинг IP67
- Размер на продукта 48.2 x 25.7 x 20 cm
- Размер на опаковката 57 x 27 x 33 cm
Гаранция 24 месеца
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

IP67 прахо- и водоустойчив
На басейнa. В парка. JBL Boombox 3 е прахо и водоустойчив IP67, така че можете да носите своята тонколона навсякъде.
- Мощност на говорителите: 180 W
- Брой говорители 5
- Портове: 3.5 mm аудио жак
- Безжична
- Водоустойчива
- Прахоустойчиви
- Тип на свързване: Bluetooth
- Bluetooth версия: Bluetooth: 5.3
- Автономия на батерията: до 24 часа
- Време за зареждане: до 6.5 часа
- Контролер на звука: Да
- Честотна характеристика 40 Hz - 20 000 Hz
- IP рейтинг IP67
- Размер на продукта 48.2 x 25.7 x 20 cm
- Размер на опаковката 57 x 27 x 33 cm
Гаранция 24 месеца
Техническо описание
Преносими тонколони |
|
| Цвят | Army |
| Тип тонколона | Мобилна |
| Функции | DAB+ |
| Свързаност | Audio jack 3.5 mm |
| Автономия на акумулатора до | 0 min |
| Захранващо напрежение | 0.4 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 0 W |