- -5,84 €

Разбира се, както повечето преси за коса от Remington, моделът S7710 PRO-Ion Straight можете да ползвате и за къдрене, макар и да не е тясно специализиран за това.
Температурата ще можете да регулирате от 150 до 230 градуса с удобни бутони, а последно избраната температура ще бъде запаметена от пресата. Имате на разположение и турбо функция, която ще загрее тази преса за коса до максимална температура за кратък период, за укротяване на непослушни кичури. Можете и да заключите избраната температура, за да избегнете случайна промяна по време на работа. Цифров дисплей ще Ви информира във всеки един момент за избраната температура и режимът на работа на пресата, а уредът постига първоначална работна температура само за 15 секунди.
Плочите на пресата за коса Remington S7710 PRO-Ion Straight са подвижни, което ще помогне да прилепнат плътно по кичурите, дори когато те са с неравна дебелина. Така ще постигнете резултат с по-малко повторения и ще защитите косата си от многократна термична обработка.
Стандартните функции също са налице: автоматично самоизключване след 60 минути за повече сигурност, възможност за работа с електрически мрежи от 110 до 240 волта, кабел, който няма да се усуква по време на работа, а дължианта му е около 1.80м.
В комплекта ще намерите и термоустойчива чантичка.
Всичко това е покрито от 3 години гаранция Remington, а имате и възможност за удължаване с още една допълнителна година (следвайте инструкциите на уреда)
*този модел не е подходящ за мокра коса!
- Максимална температура: 230 C
- 9 нива/стъпки на температурата от 150 до 230 градуса
- Керамично покритие Ultra Advanced с турмалин
- Дигитален дисплей
- Автоматично спиране
- Йонизация
- Въртящ се кабел, за по-лесна употреба
- Лесно затваряне
- Мобилни плочи
- Бързо загряване: до 15 секунди
- Дължина на плочите: 110 мм
- Захранващо напрежение: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
- Цвят: Син
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика, Турмалин |
| Цвят | Син |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Йонизация, Дигитален дисплей, Лесно затваряне, Защита от прегряване, Мобилни плочи |
| Нива температура | 9 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне, Начупване |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина плочи | 110 mm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Максимална температура | 230 C |
| Максимално време за затопляне | 15 sec |
| Гаранция | 36 месеца |