- -37,88 €

Създайте експертно изглеждащи стилове, които са по-гладки, по-меки и по-лъскави, с пресата Hydraluxe Pro. Технологията Hydracare Mist изпуска охлаждаща лека мъгла, за пълна защита срещу увреждане от топлина; докато керамичното покритие Moisture Lock помага да запазите перфектния баланс на влагата на косата ви.
- Прецизна нагревателна система
- Плочи с керамично покритие Moisture Lock
- Лесен за употреба дизайн
- Интегриран резервоар за вода
- Пипета за лесно пълнене
- Тънки 110мм плаващи плочи
- Въртящ се кабел с дължина 3 м
- Дигитални контроли на температурата
- 5 настройки до 230°C
- Функция за заключване на температурата
- Бързо загряване: 15 секунди
- Заключване на плочите за удобно съхранение
- Автоматично изключване за безопасност след 60 мин
- Международен волтаж
- Топлоустойчив калъф за съхранение
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Създайте експертно изглеждащи стилове, които са по-гладки, по-меки и по-лъскави, с пресата Hydraluxe Pro. Технологията Hydracare Mist изпуска охлаждаща лека мъгла, за пълна защита срещу увреждане от топлина; докато керамичното покритие Moisture Lock помага да запазите перфектния баланс на влагата на косата ви.
- Прецизна нагревателна система
- Плочи с керамично покритие Moisture Lock
- Лесен за употреба дизайн
- Интегриран резервоар за вода
- Пипета за лесно пълнене
- Тънки 110мм плаващи плочи
- Въртящ се кабел с дължина 3 м
- Дигитални контроли на температурата
- 5 настройки до 230°C
- Функция за заключване на температурата
- Бързо загряване: 15 секунди
- Заключване на плочите за удобно съхранение
- Автоматично изключване за безопасност след 60 мин
- Международен волтаж
- Топлоустойчив калъф за съхранение
*Регистрирайте продукта си тук и получете 1 година допълнителна гаранция.
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Бял |
| Технологии | MoistureProtect, Заключване на позицията |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Защита от прегряване |
| Нива температура | 5 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина плочи | 110 mm |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Захранващо напрежение | 130-240V |
| Максимална температура | 230 C |
| Максимално време за затопляне | 15 s |
| Гаранция | 60 месеца |