- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Сребрист |
| Технологии | Бързо загряване, Йонизация, Кератиново покритие |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Йонизация, Защита от прегряване, Температурна защита |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 31 cm |
| Тегло | 0.53 Kg |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална температура | 230°C |
| Максимално време за затопляне | 30 s |
| Гаранция | 60 месеца |