- -22,04 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Оранжев |
| Тип продукт | Преса |
| Материал | Стомана, Чугун |
| Ключови характеристики | Лесно почистване, Против подхлъзване, Разглобяема, Ергономичен захват |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип храна | Плодове, Зеленчуци |
| Височина | 71 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 22 cm |