- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Съдомиялни за вграждане |
|
| Цвят | Бял |
| Захранващо напрежение | 220 V, 230 V |
| Брой програми | 6 |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Чекмедже за прибори |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Електронен |
| Нива температура | 4 |
| Тип | Напълно вградена |
| Капацитет | 13 комплекта |
| Функции | Индикатор за презареждане със сол, Отложен старт |
| Тип програми | Бърза, Нормална |
| Ниво на шум | 49 dB |
| Височина | 82 cm |
| Ширина | 59.8 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Тегло | 31.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 49 dB |
| Консумация на вода/цикъл | 12 l |
| Височина | 82 cm |
| Ширина | 59.8 cm |
| Дълбочина | 66.1 cm |
| Тегло | 31.5 Kg |