Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Цвят | Червен |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Меламин |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 4.8 cm |
| Ширина | 51.1 cm |
| Дължина | 31.8 cm |