- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сандвич тостери |
|
| Капацитет | 1 сандвич |
| Цвят | Сив, Черен |
| Материал | Пластмаса, Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сандвичи |
| Тип на плочите | Грил, Сандвич |
| Материал плочи | Инокс |
| Мощност | 750 W |
| Функции | Незалепващо покритие, Индикаторна светлина, Студена дръжка, Защита против прегряване |
| Нива на мощност | 1 |
| Височина | 9.5 cm |
| Ширина | 22.5 cm |
| Дължина | 23 cm |
| Тегло | 1.13 Kg |
| Брой филии | 2 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Гаранция | 24 месеца |