- -13,74 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Сешоар Remington AC7200 Supercare PRO
Новият ни сешоар AC7200 идва с изцяло нов режим на работа Supercare за бързо сушене и максимална защита, както и с 2200 вата мощност и 130км/ч скорост на струята, за да сте уверени в резултата.
AC мотор с удължен срок на експлоатация ще Ви служи вярно дълги години, през които ще се радвате и на йонна система за по-малко наелектризиране, олекотен и компактен дизайн, който няма да уморява ръцете, керамична вътрешна решетка за равномерно разпределение на топлината, 3 степени на топлина и 2 на скорост.
Истинска студена струя ColdShot дава възможност да фиксирате вече постигнетата прическа за повече трайност само с натискането на един бутон.
В комплекта ще намерите два концентратора - 7мм тънък за изправяне, 11мм широк за бързо сушене, както и дифузер за обем на прическата.
Подвижна задна решетка дава възможност за лесно почистване на сешоара и удължаване на неговия живот.
Сешоарът ни идва и с 3 м удължен кабел, за повече свобода.
- Мощност: 2200 W
- AC мотор
- 2 скорости
- 3 температурни настройки
- 130 км/ч скорост на топлия въздух
- Керамична решетка
- Подвижна задна решетка
- Йонизация
- Функция Студен въздух/Coolshot
- Ниво на шум: 78 dB
- Аксесоари включени в комплекта
1 х Дифузер
2 х Концентартора
- Халка за окачване, за лесно и удобно съхранение
- Дължина на кабела: 3 метра
- Тегло: 0.907 грама
- Цвят: Сив
- Захранващо напрежение: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
*Регистрирайте продукта си тук и получете 1 година допълнителна гаранция.
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, Керамика, ABS |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2200 W |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Студен въздух, Йонизация, Cool shot, AC Мотор, Халка за окачване |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Тегло | 907 g |
| Гаранция | 60 месеца |