- -10,06 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Сешоар Remington AC9096 Silk Представяме ви сешоар с "всички екстри" на марката - Remington AC9096 Silk Dryer.
Този сешоар от високия клас на Remington работи с 90 % повече йони за сушене без наелектризиране. Има турбо режим с допълнителна 10% сила на въздушната струя.
Важна иновация е и керамичната вътрешна решетка, импрегнирана с микроколичества копринен протеин, който се отделя по време на работа и придава на косата блясък и гланц.
Този сешоар е оборудван с мощен AC мотор с удължен срок на експлоатация и гарантира 140км/ч скорост на струята. Мощността му е 2400 вата за гарантиран ефект.
Remington AC9096 Silk Dryer разполага и с истинска студена струя Cold Shot за фиксиране.
В комплекта на този сешоар Remington AC9096 Silk са поместени два концентратора и дифузер за обем. Стандартният концентратор ще помогне за по-бързо сушене, а тесният 7мм концентратор - за изправянето.
Стандартните за високия клас халка за окачване и 3м кабел без усукване са също налице.
Задната решетка е подвижна и може да се свали, за да почистите лесно сешоара от случайно попаднали косъмчета и да подсигурите неговия дълъг живот и правилно функциониране.
Имате и възможност за удължаване на гаранцията с една допълнителна година (следвайте инструкциите, приложени в уреда).
- Мощност: 2400 W
- АC мотор
- 2 степени на скоростта
- 3 температурни настройки
- Cool Shot/Студен въздух
- Подвижна задна решетка
- Йонизирана струя
- Бутон за включване и изключване
- Турбо
- Аксесоари включени в комплекта:
1 х Дифузер
1 х Концентратор
- Ниво на шум: 82 dB
- Халка за окачване
- Дължина на кабела: 3 метра
- Тегло: 0.950 гр
*Регистрирайте продукта си тук и получете 1 година допълнителна гаранция.
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, ABS |
| Цвят | Червен |
| Мощност | 2400 W |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Йонизация, Cool shot, AC Мотор |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Тегло | 950 g |
| Гаранция | 60 месеца |