- -7,16 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Ако и ти си любител на освежаващите студени коктейли, шейкърът за коктейли Klausberg KB 7648 ще бъде твой верен помощник в приготвянето на любимите ти напитки. Само сложи вътре любимите си съставки, добави лед, разклати силно, налей в чашите и декорирай по твой вкус. Ще си създадеш страхотно настроение с неповторими вкусове в уюта на собствения си дом. Този шейкър се почиства много лесно, благодарение на висококачествената неръждаема стомана, от която е произведен.
- Висококачествена неръждаема стоманаТехническо описание
Шейкъри |
|
| Цвят | Графит, Сив |
| Тип продукт | Шейкър за коктейли |
| Материал | Стомана |
| Тип шейкър | Шейкър Cobbler |
| Височина | 24 cm |
| Капацитет | 750 мл |
| Диаметър | 8.4 cm |
| Диаметър основа | 6.2 cm |