- -23,01 €
- Изчерпано

Спално бельо Beverly Hills Polo Club 176BHP2209
- Материал: 100% памук
- Плик за завивка: 200 х 220 см.
- Чаршаф: 240 х 260 см.
- Калъфка за възглавница: 50 x 70 см (2 бр.)
- Ranforce (144 нишки/см2)
- Цвят: Бежав/Кафяв/Тъмно син/Тюркоаз
- Тегло: 1,800кг
Инструкции за почистване:
- Пране при (°C): 30
- Гладене при (°C): 110
- Използвай белина: не
- Може да се суши в сушилня: не
- Професионално почистване: да
- Свиване на тъкани: не
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Спално бельо Beverly Hills Polo Club 176BHP2209
- Материал: 100% памук
- Плик за завивка: 200 х 220 см.
- Чаршаф: 240 х 260 см.
- Калъфка за възглавница: 50 x 70 см (2 бр.)
- Ranforce (144 нишки/см2)
- Цвят: Бежав/Кафяв/Тъмно син/Тюркоаз
- Тегло: 1,800кг
Инструкции за почистване:
- Пране при (°C): 30
- Гладене при (°C): 110
- Използвай белина: не
- Може да се суши в сушилня: не
- Професионално почистване: да
- Свиване на тъкани: не
Техническо описание
Спално бельо |
|
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | 100% памук |
| Принт | С принт |
| Цвят | Бежов |
| Брой части/комплект | Памук |
| Размери чаршаф | 240x260 cm, 240x260 cm |
| Размери калъф за завивка | 200x220 cm, 200x220 cm |
| Размери калъфка | 50x70 cm, 50x70 cm |
| Тегло пакет | 1.8 Kg, 1.8 Kg |