- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Спално бельо |
|
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Памук, Полиестер |
| Принт | С принт |
| Цвят | Бял, Сив |
| Брой части/комплект | 4 |
| Размери чаршаф | 220 x 240 cm |
| Размери калъф за завивка | 200 x 220 cm |
| Размери калъфка | 50 x 70 cm |
| Градуси на пране | 30C |
| За | Двама души |