
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сушилник за съдове |
|
| Материал | Стомана, Пластмаса |
| Брой нива | 2 |
| Цвят | Сив |
| Височина | 35.8 cm |
| Дължина | 28.5 cm |
| Ширина | 30.3 cm |
| Тегло | 0.934 Kg |
| Материал тава | Пластмаса |