- -5,11 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Инокс |
| Употреба | Универсална |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Инокс |
| Функции | Подвижни дръжки |
| Форма | Правоъгълна |
| Източник на топлина | Фурна |
| Инструкции за употреба | Подходящ за фурна |
| Височина | 15 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина | 40 cm |