- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Инокс |
| Употреба | Универсална |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Инокс |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Правоъгълна |
| Източник на топлина | Фурна |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Височина | 4.8 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Тегло | 2.6 Kg |