- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Черен |
| Употреба | Универсална |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Въглеродна стомана |
| Функции | Незалепващ слой |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Фурна, Стъклокерамика, Индукция |
| Материал интериор | Емайл |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Диаметър | 38 cm |