- -1,74 €

Тава за печене Bohmann BH 9060 MRB е изработена от висококачествена въглеродна стомана с незалепващо мраморно покритие. Мраморното покритие прави възможно готвене без никаква или минимална мазнина. То има висока устойчивост на надраскване.Тавата за печене Bohmann BH 9060 MRB е предназначена за всякакви месни и зеленчукови ястия, както и за всякакви сладкиши.
- Материал: въглеродна стомана
- Размери: 40х27х.6.8 см
- Незалепващо мраморно покритие
- Подходяща за съдомиялна
- Тегло: 0.500 гр
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Тава за печене Bohmann BH 9060 MRB е изработена от висококачествена въглеродна стомана с незалепващо мраморно покритие. Мраморното покритие прави възможно готвене без никаква или минимална мазнина. То има висока устойчивост на надраскване.Тавата за печене Bohmann BH 9060 MRB е предназначена за всякакви месни и зеленчукови ястия, както и за всякакви сладкиши.
- Материал: въглеродна стомана
- Размери: 40х27х.6.8 см
- Незалепващо мраморно покритие
- Подходяща за съдомиялна
- Тегло: 0.500 гр
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Графит |
| Употреба | Универсална |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Въглеродна стомана |
| Функции | Незалепващ слой |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Правоъгълна |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 6.8 см |
| Ширина | 40 см |
| Дължина | 27 см |
| Тегло | 0.500 Kg |