- -1,27 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Употреба | Универсална |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Карбонова стомана |
| Функции | Незалепващ слой |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Правоъгълна |
| Източник на топлина | Фурна |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 34 cm |